header-ofirmie

Grzejniki Sklep

Ostróda

ofirmie

Grzejniki – Sawic Ostróda

Jako doświadczone przedsiębiorstwo wielobranżowe, specjalizujące się m.in. w sprzedaży materiałów z zakresu techniki grzewczo-sanitarnej, możemy zaoferować Państwu szeroki wybór najlepszej jakości grzejników. Oferujemy grzejniki stalowe, aluminiowe, łazienkowe, kanałowe i rurowe, by zapewnić naszym Klientom jak największy wybór w jak najlepszych cenach.

Nasze grzejniki stalowe składają się z jednej lub dwóch płyt oraz dostępne są w wersjach z podłączeniem bocznym lub dolnym. Grzejniki te są doskonałe zarówno do pomieszczeń małych, gdyż nie zajmują dużo miejsca, jak i dużych, skutecznie ogrzewając całe pomieszczenie. Nie są one jednak polecane do łazienek, ze względu na zwiększone działanie czynników korozyjnych, głównie wilgoci.

Bardzo popularne są również nowoczesne, estetyczne oraz odporne na korozję aluminiowe grzejniki. Sklep w mieście Ostróda oferuje także grzejniki łazienkowe, na których z łatwością wysuszą Państwo ręczniki. Zajmują one niewiele miejsca i są odporne na korozję, której powstawaniu sprzyja wilgotność powietrza panująca w łazienkach.

Prawdziwą furorę robią grzejniki kanałowe, które montowane są w podłodze, dzięki czemu stają się niemal niewidoczne, doskonale uzupełniając ogrzewanie podłogowe. W naszej ofercie znajdują się także rurowe (Faviera) grzejniki. Sklep Sawic, działający w mieście Ostróda, oferuje również fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru grzejników i akcesoriów hydraulicznych.