header-ofirmie

Pokrycia dachowe

Ostróda

ofirmie

Kominki – Sawic Ostróda

Projektując nowoczesne wnętrze, często decydujemy się na instalację wymarzonego kominka, przy którym będziemy mogli spędzać mroźne zimowe dni z kubkiem kakao i dobrą książką. Jednak wyjątkowy nastrój to nie jedyna zaleta kominka domowego. Produkowane dzisiaj kominki są ekologiczne i zapewniają nam ekonomiczne grzanie, dzięki możliwości późniejszego rozpoczęcia okresu grzewczego.

Aby kominki były wydajne, musimy zaopatrzyć je w odpowiedni wkład kominkowy gwarantujący mniejsze zużycie surowców grzewczych. Oferujemy m.in. wkłady kominkowe z płaszczem wodnym zapewniające ekonomiczne i intensywne palenie. W naszym sklepie znajdują się również kominki wolnostojące, które charakteryzują się nowoczesnym designem, długą żywotnością i bezpieczeństwem użytkowania.

Poza tym zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów do kominków, takich jak nowoczesne i estetyczne kratki kominkowe oraz przewody spalinowe przeznaczone do kominków na olej lub gaz. Oferujemy także wytrzymałe i odporne na korozję systemy spalinowe najlepszych światowych firm oraz systemy dystrybucji gorącego powietrza z urządzeń takich jak kominki. Ostróda jest miejscem, w którym znajduje się nasze przedsiębiorstwo wielobranżowe oferujące również izolacje termiczne kominków (m.in. płyty z wełny mineralnej, płyty krzemianowo-wapniowe) zapewniające prawidłowe działanie urządzeń i ich szczelność.

Ostróda, ul. Paderewskiego 3a – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z profesjonalnego doradztwa.