header-ofirmie

Kotły CO

Ostróda

ofirmie

Kotły CO – Sawic Ostróda

Kotły centralnego ogrzewania, powszechnie znane pod nazwą kotły CO, służą do spalania paliw stałych, olejowych i gazowych. Jest to, obok pieców, najpopularniejszy sposób ogrzewania stosowany w naszym kraju. W naszej ofercie znajdują się kotły CO gazowe, olejowe, na paliwo stałe oraz elektryczne.

Gazowe kotły CO charakteryzują się wysoką energooszczędnością i dostępne są w dwóch wariantach: konwencjonalnym (tradycyjnym) i kondensacyjnym (nowoczesnym). Kotły gazowe kondensacyjne są droższe od konwencjonalnych, lecz zużywają mniej paliwa, dzięki czemu oszczędzamy.

Z kolei olejowe kotły CO są ekologiczne, dzięki temu, że olej opałowy ulega całkowitemu spaleniu. Co więcej, olejowe kotły CO są bezobsługowe i bezpieczne w użytkowaniu, a dostęp do surowca, jakim jest olej, jest niezwykle prosty.

Naszym Klientom oferujemy również kotły CO na paliwo stałe, które są bardzo tanie w eksploatacji. Sprzedajemy kotły CO m.in. na węgiel kamienny, ekogroszek, drewno, miał węglowy, wierzbę energetyczną i słomę. Decydując się na palenie biomasą, przyczyniamy się również do ochrony środowiska naturalnego.

W naszej ofercie znajdują się także elektryczne kotły CO. Ostróda jest miastem, w którym mieści się nasz sklep, gdzie mogą Państwo nabyć doskonałej jakości kotły elektryczne, które równocześnie mogą ogrzewać wodę w domu. Są przy tym ekologiczne, estetyczne, zajmują niewiele miejsca, nie wymagają wentylacji pomieszczenia ani używania opału, jak pozostałe kotły CO. Ostróda, ul. Paderewskiego 3a – zapraszamy!