header-ofirmie

Pokrycia dachowe

Ostróda

ofirmie

Pokrycia dachowe – Sawic Ostróda

Nasze przedsiębiorstwo wielobranżowe oferuje najlepszej jakości pokrycia dachowe, wśród których znajdują się: blachodachówka, blachy trapezowe, blachy płaskie, blachy ocynkowane, akcesoria dachowe oraz orynnowanie pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów.

Blachodachówka jest jednym z najczęściej stosowanych pokryć dachowych w Polsce. Dzięki temu, że cięcie blaszanej dachówki jest niezwykle proste, możemy dopasować ją do każdego rodzaju dachu. Bogata oferta kolorystyczna i wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne sprawia, że blachodachówka od lat cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.

Oferujemy także inne niezwykle wytrzymałe i nowoczesne pokrycia dachowe: blachy trapezowe oraz blachy proste – stalowe, aluminiowe, cynkowo-tytanowe i miedziane. Szczególnie polecamy blachy ocynkowane, które cechują się wysoką żywotnością i odpornością na niekorzystne warunki panujące na zewnątrz.

Nasza oferta to jednak nie tylko pokrycia dachowe. Ostróda, miasto, w którym znajduje się firma Sawic, jest miejscem, gdzie nasi Klienci mogą zaopatrzyć się również w akcesoria dachowe, takie jak systemy mocowań i uszczelnień, folie dachowe, okna dachowe, taśmy uszczelniające oraz orynnowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i skorzystania z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru pokryć dachowych. Jako doświadczone przedsiębiorstwo wielobranżowe sprzedajemy pokrycia dachowe. Ostróda, ul. Paderewskiego 3a – fachowo doradzimy i pomożemy w zaplanowaniu zakupu i montażu.